| Manufacturer | Rev-A-Shelf |
| Part Number | RS.BDC.200.20 |
| Manufacturer's Part | BDC-200-20 |
| Weight | 2.400 lbs |
| Sold in Multiples of | 1 |
| Priced By | Each |
| Alias Part Number | RS.BDC.200.20 |
| Preorder | N |
| Product Type | Bread Drawer Accessories |
| Product Finish | Translucent |
| Material | Acrylic |
| Width | 16-3/4" |
| Depth | 21-3/4" |
| Height | 3/8" |
| Minimum Cabinet Opening Width | 11-3/4" |
| Minimum Cabinet Opening Depth |
| Minimum Cabinet Opening Height | 1/2" |
| Includes | (1) Translucent cover with adjustable sliding rails and mounting hardware |
How to Use This Tool
For order questions, please contact customer service directly at 877-218-6001 or via our contact form

