| Manufacturer | Amerock |
| Part Number | AM.BP36622.G10 |
| Manufacturer's Part | BP36622G10 |
| Weight | 0.100 lbs |
| Sold in Multiples of | 1 |
| Priced By | Each |
| Alias Part Number | AM.BP36622.G10 |
| Preorder | N |
| Product Type | Pull |
| Collection Style | Traditional |
| Finish Family |
| Product Finish | Satin Nickel |
| Center to Center | 5-1/16" (128mm) |
| Length | 6-1/4" (159mm) |
| Width | 1" (25mm) |
| Projection | 1-3/8" (35mm) |
| Collection | Sea Grass |
| Material | Zinc |
| Shape | Bar |
| Includes | (1) Pull and (2) #8-32 x 1" Screws |
| Diameter |
How to Use This Tool
For order questions, please contact customer service directly at 877-218-6001 or via our contact form

