| Manufacturer | Amerock |
| Part Number | AM.BP36853.FB |
| Manufacturer's Part | BP36853FB |
| Weight | 0.100 lbs |
| Sold in Multiples of | 1 |
| Priced By | Each |
| Alias Part Number | AM.BP36853.FB |
| Preorder | N |
| Product Type | Pull |
| Collection Style | Contemporary |
| Finish Family |
| Product Finish | Matte Black |
| Center to Center | 5-1/16" (128mm) |
| Length | 5-1/2" (140mm) |
| Width | 7/16" (11mm) |
| Projection | 1-1/4" (32mm) |
| Collection | Revolve |
| Material | Zinc |
| Shape | Bar |
| Includes | (1) Pull and mounting hardware |
| Diameter |
How to Use This Tool
For order questions, please contact customer service directly at 877-218-6001 or via our contact form

