| Manufacturer | Wurth |
| Part Number | WH.0683135570961 |
| Manufacturer's Part | 0683135570961 50 |
| Weight | 5.000 lbs |
| Sold in Multiples of | 1 |
| Priced By | Sheet |
| Alias Part Number | WH.0683135570961 |
| Preorder | N |
| Diameter | 0.375" |
| Height | 0.15" |
| Shape | Hemisphere |
| Colour | Clear |
| Sheets Per Box | 144 |
| Bumpers Per Box | 7200 |
How to Use This Tool
For order questions, please contact customer service directly at 877-218-6001 or via our contact form

Do you have any that are made without polyurethane?
