| Manufacturer | Amerock |
| Part Number | AM.BP36876.CZ |
| Manufacturer's Part | BP36876CZ |
| Weight | 0.500 lbs |
| Sold in Multiples of | 1 |
| Priced By | Each |
| Preorder | N |
| Product Type | Pull |
| Collection Style | Contemporary |
| Finish Family | Bronze Tones |
| Product Finish | Champagne Bronze |
| Center to Center | 7-9/16" (192mm) |
| Length | 9-11/16" (246mm) |
| Width | 1/2" (13mm) |
| Projection | 1-1/4" (32mm) |
| Collection | Caliber |
| Material | Zinc |
| Shape | Bar |
| Includes | (1) Pull & mounting hardware |
| Diameter |
Amerock BP36876CZ Caliber Pull 7-9/16" Center to Center Champagne Bronze
The Amerock BP36876CZ Caliber 7-9/16 inch (192mm) Center-to-Center Pull is finished in Champagne Bronze.
How to Use This Tool
For order questions, please contact customer service directly at 877-218-6001 or via our contact form

