| Manufacturer: | Liberty Hardware |
| Part Number: | LH.P50154H.STNC | MPN: P50154H-STN-C | LH.PRO.P50154H.STNC |
| Manufacturer | Liberty Hardware |
| Part Number | LH.P50154H.STNC |
| Manufacturer's Part | P50154H-STN-C |
| Weight | 0.050 lbs |
| Sold in Multiples of | 1 |
| Priced By | Each |
| Alias Part Number | LH.PRO.P50154H.STNC |
| Preorder | N |
| Product Type | Knob |
| Collection Style |
| Finish Family |
| Product Finish | Satin Nickel |
| Collection | Cabinet Shop |
| Material | Zinc |
| Diameter | 1-1/4" (32mm) |
| Length |
| Width |
| Projection | 1-1/8" (29mm) |
| Includes | (1) Knob & mounting hardware |
| Shape | Round |
How to Use This Tool
For order questions, please contact customer service directly at 877-218-6001 or via our contact form

