| Manufacturer | Teknaform |
| Part Number | EG.PV5763.14.1200 |
| Manufacturer's Part | WX5763-30 |
| Weight | 5.000 lbs |
| Sold in Multiples of | 1 |
| Priced By | Roll |
| Alias Part Number | EG.PV5763.14.1200 |
| Preorder | N |
| Width | 7/8" |
| Thickness | 0.018" |
| Edgebanding Color Number | WX5763-30 |
| Manufacturer Colour Name | Cabinet Walnut |
| Backing |
| Finish |
| Colour Family | Browns; |
| Design Family | Woodgrains; |
| Roll Size | 1200' |
How to Use This Tool
For order questions, please contact customer service directly at 877-218-6001 or via our contact form

