| Manufacturer | Teknaform |
| Part Number | EG.PV7108.15.1.300 |
| Manufacturer's Part | WJM7108 15/16 1MM |
| Weight | 12.000 lbs |
| Sold in Multiples of | 1 |
| Priced By | Roll |
| Preorder | N |
| Width | 15/16" |
| Thickness | 1mm |
| Edgebanding Color Number | WJM7108 |
| Manufacturer Colour Name | Loft Oak |
| Backing |
| Finish |
| Colour Family | Browns; |
| Design Family | Woodgrains; |
| Roll Size | 300' |
How to Use This Tool
For order questions, please contact customer service directly at 877-218-6001 or via our contact form

