| Manufacturer | Amerock |
| Part Number | AM.BP76312CS.G10 |
| Manufacturer's Part | BP76312CSG10 |
| Weight | 1.000 lbs |
| Sold in Multiples of | 1 |
| Priced By | Each |
| Preorder | N |
| Product Type | Pull |
| Collection Style | Contemporary |
| Finish Family |
| Product Finish | Satin Nickel |
| Center to Center | 4" (102mm) |
| Length | 4-5/6" |
| Width | 5/16" |
| Projection | 1-1/4" |
| Collection | Everyday Basics |
| Material | Carbon Steel |
| Shape | Bar |
| Includes | (1) Pull & Mounting hardware |
| Diameter | N/A |
Satin Nickel Wire Pull 102 mm - BP76312CSG10 4 inch (102mm) Center-to-Center Pull is finished in Satin Nickel
How to Use This Tool
For order questions, please contact customer service directly at 877-218-6001 or via our contact form

