| Manufacturer: | Rev-A-Shelf |
| Part Number: | RS.PSCSL.2414SC.SN | MPN: PSCSL-2414SC-SN-1 | RS.PSCSL.2414SC.SN. |
| Manufacturer | Rev-A-Shelf |
| Part Number | RS.PSCSL.2414SC.SN |
| Manufacturer's Part | PSCSL-2414SC-SN-1 |
| Weight | 12.000 lbs |
| Sold in Multiples of | 1 |
| Priced By | Each |
| Alias Part Number | RS.PSCSL.2414SC.SN. |
| Preorder | N |
| Product Type | Pants Rack Pullout |
| Product Finish | Satin Nickel |
| Material | Steel |
| Includes | (1) Pants Rack, (1) pair of Soft-Close slides and mounting hardware |
| Width | 24" |
| Depth | 14" |
| Height | 2-1/2" |
| Minimum Cabinet Opening Width | 24" |
| Minimum Cabinet Opening Depth | 14" |
| Minimum Cabinet Opening Height | 2-1/2" |
| Door Mount |
How to Use This Tool
For order questions, please contact customer service directly at 877-218-6001 or via our contact form

