| Manufacturer | Rev-A-Shelf |
| Part Number | RS.432.VF26SC.3 |
| Manufacturer's Part | 432-VF26SC-3 |
| Weight | 16.000 lbs |
| Sold in Multiples of | 1 |
| Priced By | Each |
| Alias Part Number | RS.432.VF26SC.3 |
| Preorder | N |
| Product Type | Pullout Vanity Filler |
| Product Finish | Natural Maple |
| Width | 3" |
| Depth | 19" |
| Height | 26" |
| Door Mount |
| Number of Shelves | 4 |
| Material | Wood |
| Minimum Cabinet Opening Width |
| Minimum Cabinet Opening Depth |
| Minimum Cabinet Opening Height |
| Slide Motion | Soft-Close |
How to Use This Tool
For order questions, please contact customer service directly at 877-218-6001 or via our contact form

