| Manufacturer | Helmitin |
| Part Number | ADHC0470.20K |
| Manufacturer's Part | 4200100-BOX01 |
| Weight | 44.000 lbs |
| Sold in Multiples of | 1 |
| Priced By | Each |
| Alias Part Number | ADHC0470....20K |
| Preorder | N |
| Adhesive Base Chemical | Polyolefin |
| Colour | White |
| Shape | Pellets |
| Filled/Unfilled Adhesive Agent |
| Working Temperature |
| Packaging | 20kg |
How to Use This Tool
For order questions, please contact customer service directly at 877-218-6001 or via our contact form

