| Manufacturer | Rev-A-Shelf |
| Part Number | RS.563.32C |
| Manufacturer's Part | 563-32 C |
| Weight | 2.000 lbs |
| Sold in Multiples of | 1 |
| Priced By | Each |
| Alias Part Number | RS.563.32C |
| Preorder | N |
| Product Type | Towel Holders |
| Door Mount | Yes |
| Primary Finish | Chrome |
| Primary Material | Steel |
| Width | 12-3/4" |
| Depth | 2-3/4" |
| Height | 6" |
| Minimum Cabinet Opening Width | 13" |
| Minimum Cabinet Opening Depth | 3" |
| Minimum Cabinet Opening Height | 6-1/2" |
| Includes | (1) towel holder and mounting hardware |
| Manufacturer Series | 563 |
Door Mount Towel Holder Chrome Rev-A-Shelf 563-32-C
How to Use This Tool
For order questions, please contact customer service directly at 877-218-6001 or via our contact form

