| Manufacturer: | Liberty Hardware |
| Part Number: | LH.P01020.SS.C | MPN: P01020-SS-C - DELETED | LH.PRO.P01020.SS.C |
| Manufacturer | Liberty Hardware |
| Part Number | LH.P01020.SS.C |
| Manufacturer's Part | P01020-SS-C - DELETED |
| Weight | 0.050 lbs |
| Sold in Multiples of | 1 |
| Priced By | Each |
| Alias Part Number | LH.PRO.P01020.SS.C |
| Preorder | N |
| Product Type | Pull |
| Collection Style | Transitional |
| Finish Family |
| Product Finish | Stainless Steel |
| Center to Center | 17-5/8" (448mm) |
| Length | 20-13/16" (529mm) |
| Width | 1/2" (13mm) |
| Projection | 1-1/4" (32mm) |
| Collection | Builders Program |
| Material | Steel |
| Shape | Bar |
| Includes | (1) Pull & mounting hardware |
| Diameter |
How to Use This Tool
For order questions, please contact customer service directly at 877-218-6001 or via our contact form

