| Manufacturer: | Liberty Hardware |
| Part Number: | LH.P84612.OB3.C | MPN: P84612-OB3-C | LH.PRO.P84612.OB3.C |
| Manufacturer | Liberty Hardware |
| Part Number | LH.P84612.OB3.C |
| Manufacturer's Part | P84612-OB3-C |
| Weight | 0.050 lbs |
| Sold in Multiples of | 1 |
| Priced By | Each |
| Alias Part Number | LH.PRO.P84612.OB3.C |
| Preorder | N |
| Product Type | Pull |
| Collection Style | Contemporary |
| Finish Family |
| Product Finish | Dark Oil Rubbed Bronze |
| Center to Center | 5-1/16" (128mm) |
| Length | 6" (152mm) |
| Width | 1/2" (13mm) |
| Projection | 1-1/8" (29mm) |
| Collection | Sophisticates |
| Material | Zinc |
| Shape | Arch |
| Includes | (1) Pull & mounting hardware |
| Diameter |
How to Use This Tool
For order questions, please contact customer service directly at 877-218-6001 or via our contact form

