| Part Number | AM.BP36876.26 |
| Manufacturer's Part | BP3687626 |
| Weight | 0.100 lbs |
| Sold in Multiples of | 1 |
| Priced By | Each |
| Preorder | N |
| Product Type | Pull |
| Collection Style | Contemporary |
| Finish Family | Silver Tones |
| Product Finish | Polished Chrome |
| Center to Center | 7-9/16" |
| Length | 9-11/16" |
| Width | 1/2" |
| Projection | 1-1/4" |
| Collection | Caliber |
| Material | Zinc |
| Shape | Bar |
| Includes | Screw Size(s): #8-32 x 1 in. Truss Head Machine Screw & #8-32 x 1-1/2 in. Truss Head Machine Screw |
| Diameter |
Amerock BP3687626 Caliber 7-9/16" Center to Center Bar Pull, Polished Chrome
The Amerock BP3687626 Caliber 7-9/16 inch (192mm) Center-to-Center Pull is finished in Polished Chrome.
How to Use This Tool
For order questions, please contact customer service directly at 877-218-6001 or via our contact form

