| Manufacturer | Rev-A-Shelf |
| Part Number | RS.ST50.21W.12 |
| Manufacturer's Part | ST50-21W-12 |
| Weight | 6.000 lbs |
| Sold in Multiples of | 1 |
| Priced By | Each |
| Alias Part Number | RS.ST50.21W.12 |
| Preorder | N |
| Product Type | Spice Organizers |
| Product Finish | White |
| Material | Polystyrene |
| Width | 50" |
| Depth | 21" |
| Height | 1-3/4" |
| Minimum Cabinet Opening Width |
| Minimum Cabinet Opening Depth |
| Minimum Cabinet Opening Height |
| Includes | (1) White Rubberized Polystyrene drop-in organizer |
50" W Polymer Spice Drawer Insert White Rev-A-Shelf ST50-21W-12
Keep spices conveniently stored in a drawer with Rev-A-Shelf's Universal Spice Trays. With a tiered configuration, the Universal Spice Tray can be trimmed to perfectly fit into any drawer.
How to Use This Tool
For order questions, please contact customer service directly at 877-218-6001 or via our contact form

