| Manufacturer | AGT |
| Part Number | EG.PVAGT723SM.300 |
| Manufacturer's Part | EG.PVAGT723SM.300 |
| Weight | 2.000 lbs |
| Sold in Multiples of | 1 |
| Priced By | Roll |
| Preorder | N |
| Width | 7/8" |
| Thickness | 1mm |
| Edgebanding Color Number | 723 |
| Manufacturer Colour Name | Black Super Matte |
| Backing |
| Finish |
| Colour Family | Blacks; |
| Design Family | Solids; |
| Roll Size | 300' |
How to Use This Tool
For order questions, please contact customer service directly at 877-218-6001 or via our contact form

