| Manufacturer | Teknaform |
| Part Number | EG.PV13094.151.300 |
| Manufacturer's Part | WUX13094-5 15/16 1MM 300FT |
| Weight | 2.000 lbs |
| Sold in Multiples of | 1 |
| Priced By | Roll |
| Preorder | N |
| Width | 15/16" |
| Thickness | 1mm |
| Edgebanding Color Number | WUX13094-5 |
| Manufacturer Colour Name | Wright Walnut |
| Backing |
| Finish | Madera |
| Colour Family | Browns; |
| Design Family | Woodgrains; |
| Roll Size | 300' |
How to Use This Tool
For order questions, please contact customer service directly at 877-218-6001 or via our contact form

